HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ostim Bilgisayar Borsası sektörün önde gelen kuruluşlarından olup , bilişim sektöründe Ostim , İvedik , Batıkent ve Ankara'nın bir çok yerine hizmet vermektedir. Sektördeki 12 yıllık tecrübesiyle birlike teknolojik gelişmelere uygun şelilde kendini sürekli güncelleyen  Ostim Bilgisayar Borsası en yeni teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

   BİLGİSAYAR TAMİR


Bilgisayar Tamir Hizmetinde Yıllarda sektörde olan Bilgisayar Borsası sizlere Bilgisayar Tamiri , Laptop Tamiri , Masaüstü Bilgisayar Tamiri , Laptop Menteşe Tamiri, Laptop Anakart Tamiri , Laptop Ekran Değişimi, Laptop SSD kurulumu, Windows Kurulumu ve bir çok konuda Hizmet sunmaktadır. Bilgisayarınız Bozulduğunda ilk akla gelen Bilgisayar Borsası Firmamız Ostim Bilgisayar tamiri konusunda gerekli ekip ve ekipmanla hizmet sunmaktadır.

HANGİ MARKA BİLGİSAYARLARA HİZMET VERİYORUZ?


  Tüm Marka ve Model bilgisayarlara hizmet vermekteyiz. Bilgisayar markası ayırt etmeden gerekli Bilgisayar Tamiri Hizmeti sunmaktayız. Firmamıza gelen bilgisayarlar kayıt altına alınıp Müşterilerimize sms gerekli bilgilendirmeler sunulmaktadır.

YAPILAN İŞLEMLERİN GARANTİ DURUMU NEDİR


Firmamızda Yapılan Tüm işlemler garantilidir. Garanti durumu yapılan işleme göre değişikli göstermektedir. Gerekli Detaylı bilgiyi İletişim sayfamızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.