Asus Teknik servis

         Asus teknik servis olarak uzun süredir sizlere yardımcı oluyoruz. Karşılaştığınız bilgisayarla ilgili tüm sorunlarda size yardımcı oluyoruz. Arızalı PC'nizi teknik destek ekibimize elden teslim edebilir veya onaylı kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Bilgisayarınız teknik desteğimize getirildiğinde, önce kapsamlı bir arıza tespiti yapılır ve sorunun temel nedeni belirlenir. Gerekli adımlar belirlenir ve bilgisayar sahibinin izni alınır. Teknik desteğimizde makine sahibinin onaylamadığı işlemler yapılmamaktadır. Onay aldıktan sonra, uzman personelimiz makineniz üzerinde titizlikle çalışmaktadır.

Asus Laptop RAM Yükseltme


                 Dizüstü bilgisayar RAM yükseltme prosedürü, dizüstü bilgisayarlar performans sorunları yaşamaya başladığında kullanılır. Günlük işlerimiz, okul ödevlerimiz ve keyif için çoğumuz masaüstü veya dizüstü bilgisayarları tercih ediyoruz. Taşınabilirlik özelliğinden dolayı yoğun bir şekilde kullanılan masaüstü bilgisayarlar yerine dizüstü bilgisayarlarımızı tercih ediyoruz. Ancak, ne kadar faydalı olursa olsun, masaüstü bilgisayarların özelliklerini göstermekte her zaman yetersiz kalacaktır. Dizüstü bilgisayar kullanıcıları daha iyi performans elde etmek için ram değişimine veya yükseltmeye yönelirler.

             Bilgisayarınızda çalışan uygulamalar ve işletim sistemi tarafından kullanılan veriler, bir bellek birimi olan RAM'de geçici olarak saklanabilir. RAM, bilgisayarınızın ne kadar hızlı ve verimli çalıştığı üzerinde doğrudan etkisi olan bir bileşendir. Daha az RAM'iniz varsa, bilgisayarınız yavaş çalışabilir ve uygulamalar daha yavaş açılabilir.

Asus Laptop Kapanma Sorunu


  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dizüstü bilgisayarlarımızda sayısız ve farklı görevleri yerine getirebilir hale geldik. Bilgisayarımız bu görevleri gerçekleştirirken aniden kapanabilir. Kendinizi düzenli olarak bu durumda bulursanız, hemen Asus teknik servisimizle iletişime geçin. Asus Laptop Kapanma Sorunu ve diğer tüm sorunlar hakkında bilgi için web sitemizdeki blog sayfalarına göz atın. Daha fazla bilgi almak ve hizmetlerden yararlanmak için Ankara’da bulunan firmamız ile telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.