Hp Laptop Menteşe Tamiri

Hp Laptop Menteşe Tamiri

    
          Hp Laptop Menteşe Sürekli açılıp kapanması nedeniyle zamanla sertleşen laptop menteşeleri çatlayabilir. Normal uygulama, dizüstü bilgisayar kapaklarının ortasından veya her iki ucundan tutarlı bir baskı uygulanarak açılıp kapanmasını gerektirir. Menteşeler ise tek bir uçtan sürekli açılıp kapanması nedeniyle sonunda arızalanır veya kasaya bağlı oldukları mekanizmayı kırar ve bozar.

Hp Laptop Menteşe Tamiri Nasıl Yapılır?


        Dizüstü bilgisayarınız ilk olarak tesisimize geldiğinde incelenir ve çoğu zaman menteşelerin değiştirilmesine gerek kalmaması için onarılabilir. Çünkü genellikle akla ilk gelen şey menteşelerin kırılmasıdır. Ancak çoğu zaman kasanın menteşelerin değil, menteşelerin takıldığı plastik bileşenleri kırılır. Sonuç olarak cihazınızın onarılması gerekir. Bazen kasa ve menteşenin her ikisi de arızalanır. Bu, önce cihazınızı teşhis etmeyi gerekli kılar. 20 yılı aşkın teknik servis tecrübemizle bu konuda kendimize güveniyoruz. Teknik servisimizde en sık yapılan işlemlerden biri Hp Laptop menteşe tamiridir.
Hp Laptop Menteşe Tamiri Ne Kadar Sürer?


                      Türkiye'nin her yerine laptop menteşe tamiri hizmeti vermekteyiz. Kargo ile arızalı ekipmanlarınızı tek kuruş ödemeden teslim edebilirsiniz. Cihazlarınız aynı gün içerisinde en geç iki iş günü içerisinde kalifiye personelimiz tarafından tamir edildikten sonra kargo ile tarafınıza kargolanır.

                     Laptop üst ve alt kasasının hasar görmesi, menteşesinin kırılması gibi durumlarda Hp Laptop yetkili servislerinde onarım yerine anında kasa ve menteşe değişimi sunulmaktadır. Dizüstü bilgisayarın orijinal kasa ve menteşe maliyetinin neredeyse yarısı değiştirilir. Bununla birlikte, plastik kaynak kullanarak, hasarlı dizüstü bilgisayar kabuklarını ve menteşelerini nispeten etkili ve ucuz bir şekilde onarmak mümkündür