Acer Laptop Menteşe Tamiri

  Acer Laptop Menteşe Tamiri

                
     Notebook ve laptopların kasası ve menteşesi kırılabilir ki bu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Darbe ve düşme sonucu kırılan veya çatlayan notebook kasaları ve menteşeleri doğru tekniklerle tamir edilebilir. Teknik servisimizde tüm marka ve model laptop kasa menteşelerini tamir ediyoruz. Hizmetimiz, Acer dizüstü bilgisayar menteşelerinin hem onarımını hem de değiştirilmesini kapsar. Zamanla dizüstü bilgisayar menteşeleri bozularak kasalara ve ekranlara zarar verebilir. Dizüstü bilgisayarın alt kasası ile ekranını birbirine bağlayan konektörlerden biri menteşesidir.

     Acer ismini taşıyan tüm laptoplarda da mevcut olan ve kullanıcı hatası olarak tabir edilen menteşe kırılması sorununun sebebi kullanımdır. Servisimiz olarak Acer notebookların sol ve sağ menteşelerini değiştirip tamir ettiğimizde orijinal kaliteyi garanti ediyoruz. Yerinde hizmetimiz ile ister servisimize teslim edebilir, ister adresinizden teslim alabilirsiniz.

             Acer Laptop Menteşeleri Nasıl Kırılır?


Yoğun kullanım ve LCD çerçevesinin sürekli açılıp kapanması nedeniyle Acer dizüstü bilgisayar menteşeleri sıklıkla kırılır veya dizüstü bilgisayarın düşüp çarpması sonucu hasar görülür. Bu tür sorunlar kullanıcı hatası olarak değerlendirilir ve hizmetler garanti kapsamına girmez. Bu sorunları işletmemizde tamir ettirebilir veya değiştirebilirsiniz.

Acer Laptop Menteşesinin Değiştirme Süresi

      Acer laptoplar da menteşe kırılması sorunu çok sık yaşanıyor. Bu sorunlar kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Acer Laptop menteşe tamiri servisimizde cihazları aynı gün menteşe tamiri veya menteşe değişimi prosedürlerini uygulayarak veya parça değiştirerek kullanıma hazırlıyoruz. Menteşe onarım süresi genellikle 1 gündür.