Asus Laptop Menteşe Tamiri

Asus Laptop Menteşe Tamiri

       Asus Menteşe Tamiri ankara konusunda 2007 Yılından itibaren sizlere en iyi hizmeti sunmakta olup Asus Laptop Kasa Tamiri ve Asus Laptop menteşe tamiri hizmeti sunmaktayız. Asus Laptop menteşe tamirinde ostimde yer alan firmamız Bilgisayar Borsası  Tüm Marka Model Laptop markalarına hizmet vermekte olup Asus Laptop Tamirindeki Hizmetlerimizle yıllardır kaliyeli hizmeti sunmaktayız.

      Asus Laptop Ekran çerçevesi Kapağı Kırıldı Şikayeti ile durmadan firmamıza Asus laptop menteşe tamirli çihazlar Türkiyenin her yolu ile firmamıza gelmekte olup Garantili Bir şekilde Menteşe tamiri Yapılmaktayız. Asus Laptop Menteşe Tamiri fiyatı ve Asus laptop kasa değişimi fiyatları değişiklik göstermekte olup bizimle iletişime geçmeniz halinizde ortalama fiyatlar sunulmaktadır.


ASUS LAPTOP MENTEŞE TAMİRİ YAPILMAZSA NE OLUR

Menteşe Tamiri Olmayan Asus Laptoplarda Zamanla Kırılan yer Açılma yaparak yapılması zor bir duruma gelebilir. Asus Notebook ekran menteşe kapağı kırıklarında Asus Bilgisayarınızın Lcd Ekranına zarar verebilir ve ciddi bir maddi zarar açabilir.

ASUS LAPTOP KASA TAMİRİ

Asus Laptop Kasa Tamirinde Kasa durumunu görmeden tamir mi olacağı yoksa kasanın değişecegini bilemeyiz, Kasa Kırıkları ve menteşe yuvası kırıkları değişkenlikAsus Laptop Menteşe Tamiri


Teknik servisimizde 20 yıldır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Asus laptop kasa ve menteşe tamiri ve değişimi için binlerce referansımız mevcuttur. Bir Asus dizüstü bilgisayarın garantisi bittiğinde veya artık garanti kapsamından çıktığında, servisimiz, çatlamış veya hasar görmüş kasa ve menteşeler için uygun fiyatlı, aynı gün garantili onarımlar sunar. Öncelikle dizüstü bilgisayarınız ile ilgili herhangi bir sorunda Asus laptop kasa ve menteşe tamiri için fiyat bilgisi verilmektedir. Yetkisiz olarak dizüstü bilgisayarları tamir etmiyoruz.

Asus Laptop Menteşesi Nedir?


Öncelikle, dizüstü bilgisayar menteşeleri tipik olarak otomatik olarak kırılan bir parça değildir. Bir kırılma meydana gelmesinin iki yolu vardır. Darbeli kaynak ve zorlu kullanım nedenleridir. Dizüstü bilgisayar menteşeleri, dizüstü bilgisayarın üst kasasını alt kasaya ve tersi yönde bağlayan demir bileşenlerdir. İki parça halinde gelirler: sağ menteşe ve sol menteşe. Sağ veya sol farketmeksizin, herhangi biri kırılırsa, küçük harf büyük harften tamamen ayrılır. Menteşeler gevşetildiğinde kapak yerinden kayar.

Asus Laptop Kasası ve Menteşesi Neden Kırılıyor?


Asus dizüstü bilgisayarlarda kasanın bozulmasının iki yolu vardır. Bunlar darbe ve sert bir şekilde kullanım kaynaklı olmaktadır. Dizüstü bilgisayar kasalarında, özellikle ucuz dizüstü bilgisayarlar için (üreticilerin dizüstü bilgisayar fiyatını ucuz tutması için) düşük dereceli plastik kullanılır. Sonuç olarak, darbeden hariç bir şekilde, kapağı hafifçe kapatmak bile kırılmaya yol açabilir. Bu yüzden kapağı yanlardan tutarak kapatmak yerine üst merkezden kavrayarak kapatın.