Bilgisayar Tamircisi

        Bilgisayarlar, kullanıma bağlı olarak düzenli olarak bakım yapılması gereken teknolojik cihazlardır. Elektronik cihazlar, ısınma, pil durumu, ekran kartı gibi etkenlere bağlı olarak arıza gösterebilmektedir. Bu arızaların sorunsuz bir şekilde giderilmesi ve bilgisayarınızda oluşacak herhangi bir arızanın önüne geçilmesi için bu alanda uzman firmalar ile çalışmanız önemlidir. Ankara’da bulunan Bilgisayar Tamirci firmamız ile bilgisayarınızda oluşacak bütün arıza işlemlerinizi en kısa sürede tamir ederek, tarafınıza teslim ediyoruz.


        Bilgisayarların fan bakımı ve temizlik işlemi, işlemci macununun yenilenmesi, ekran kartı değişimi, klavye değişimi gibi işlemle için firmamızı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı, yüksek kalitede verdiğimiz hizmetler ile bilgisayarlarınızı eskisinden daha iyi bir hız ve işlev performansıyla kullanmanız mümkün.


 Bilgisayarınızda, ekran kartının bozulması, fazla ısınmadan kaynaklı kapanma, HDD arızası ve resetleme gibi sorunların giderilmesi için uzman kişilerden yardım alabilirsiniz. Bu işlemlerin doğru bir şekilde yapılmaması durumunda, bilgisayarınızda daha büyük arızalar ortaya çıkabilir. Bu nedenle güvenilir bir firma ile çalışmanız önemlidir. Firma olarak, profesyonel bir şekilde verdiğimiz bilgisayar tamir işlemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanarak işleminizi en güvenilir şekilde tamamlıyoruz. Sizde Ankara çevresinde bir bilgisayar tamircisi arıyorsanız, uzun yıllardır hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.


 


Bilgisayar Tamiri Alanında Verdiğimiz Hizmetler


·         Bilgisayar Teknik servis


·         Bilgisayar SSD


·         Bilgisayar LCD ekran


·         Bilgisayar Aylık bakım


·         Bilgisayar Kasa yenileme


·         Bilgisayar Anakart tamiri


·         Bilgisayar Mavi ekran


·         Bilgisayar Klavye değişimi


·         Bilgisayar oyuncu kasası tamiri


·         Bilgisayar Bakım ve Onarım


·         Bilgisayar Windows kurulumu